Контакти

Ми знаходимося на вул. Жилянська, 118

(Недалеко від Центрального ж / д вокзалу)

тел. 

Працюємо цілодобово!

Мы знаходимося

вул. Героїв Сталінграда 10а

тел. 

Працюємо цілодобово!

Еротичний масаж в Києві

Чоловіки досить часто схильні до емоційних і фізичних навантажень, практично кожен день. Адже в більшості випадків вони вирішують побутові завдання, ведуть професійну діяльність і намагаються при цьому бути чудовими сім’янинами. Чоловіки дбають про все і про всіх, проте забувають підтримувати своє здоров’я в належному тонусі і нехтують психологічними разгрузками, керуючись закладеним з дитинства правилом «Я не слабак!».

Перебуваючи в постійній напрузі і стримуючи емоції, чоловік перестає себе впевнено позиціонувати в повсякденному житті, замикається в собі, а також відчуває почуття роздратування. На цьому тлі відбувається погіршення здоров’я: порушення нервової і кровоносної систем.

Ми уважно підійшли до цієї проблеми сучасного міського чоловіки, і знайшли вихід, звернувшись до багатовікової культури сходу! Еротичний масаж в Києві https://massageforyou.com.ua/ для чоловіків не тільки знизить емоційне навантаження і втому, а й позбавить від скутості м’язів і від процесів застійного характеру.

Поняття еротичний масаж Київ поєднує в собі і дотику, і спілкування, як на емоційному, так і на фізичному рівні. А для більшого занурення в спокійний світ насолод використовуються ароматичні свічки, приємна музика, всілякі масла, а також застосовуються різні техніки мануальної терапії. Які види еротичного масажу практикуються фахівці в сучасних салонах

На жаль, деякі техніки інтимного масажу канули в небуття разом з майстрами, практикувати їх. Наприклад, в Стародавньому Китаї професійні секрети зберігалися фахівцями в найсуворішому секреті. Вони могли передаватися тільки безпосередньо наступнику “на вушко”, якщо його наставник передчував швидке завершення свого життєвого шляху. Сьогодні сучасні масажисти не зупиняються тільки на вивченні багатовікового досвіду своїх попередників. Навчання і техніки еротичного масажу розвиваються, фахівці шукають шляхи для вдосконалення своєї майстерності, а їх клієнти – нові грані задоволення. Ця послуга затребувана в усьому світі. На даний момент існують десятки видів еротичного масажу.

Традиційний – це класична версія з ухилом в медицину, яка в основному практикується в Китаї. Японії та Індії. Справжній лідер цієї сфери – тайський інтим масаж. Це затребувана послуга, яка підноситься клієнту з усім необхідним антуражем: інтимним півмороком, легкою музикою, тліючим ароматичними паличками і красивими масажистами або массажистками. Не можна сказати, що тайський інтим масаж повністю відокремився від древніх азіатських практик, але в цій послузі робиться акцент саме на видовищність і обстановку. У салонах також зустрічаються пінний, японський, тантричний види.