Еромассаж в Києві

Еромассаж в Києві

Эромассаж в салоне Леди ВиаграМаксимальна розслаблення і задоволення, нові відчуття і фантазії ось що таке еромассаж https://faraon-massage.lutsk.ua/ в професійному виконанні. Це незвичайне дійство дозволяє повністю відключити свою свідомість від негативних зовнішніх реалій і зануритися в пучину не застереженого жодними рамками насолоди.

Для тих, хто трохи занудьгував від стабільного, але занадто прогнозованого сімейного сексу, хто шукає нових задоволень, еромассаж стане приємною віддушиною, що дозволяє «перезавантажитися» і освіжити свої відчуття. Для всіх інших масаж з еротичної складової буде новим етапом розкріпачення і пізнання себе.

Чертоги насолоди

Еротик-масаж зародився тисячоліття тому в надрах східних гаремів. Мешканки цих оазисів чуттєвості прагнули постійно вдосконалювати свої еротичні навички, щоб привернути увагу розбещеного жіночим схилянням, пересиченого владики.

Особливо затребувані одаліски досконало володіли мистецтвом еромассажа. Вони вміли запалити вогонь в крові навіть не дуже молодого пана. У розкішних покоях, під звуки мелодійної музики, оповиті дорогоцінними пахощами, ці прекрасні і вмілі жінки творили справжнє диво своїми руками, губами, тілами.

В якій обстановці проводиться масаж зараз

У наш час еротичний масаж також проводиться в спеціально підготовленої обстановці. Кімната для його виконання зазвичай усамітнитися. У ній є або просторий масажний стіл, на якому клієнт може розташуватися з максимальним комфортом, або пружний диван.

Освітлення зазвичай використовується приглушене. Воно розслаблює психіку, дозволяє зосередити всю увагу на фізичних відчуттях і не думати про побутові проблеми. Неяскравий світло також допомагає позбутися від напруги і комплексів надмірно сором’язливим клієнтам.

Оскільки центри задоволення перебувають у людини в головному мозку, для впливу на них використовуються візуальні, нюхові, тактильні та слухові подразники:

  • вид оголеного тіла прекрасної жінки;
  • ніжна, ненав’язлива музика, що впливає на підсвідомість;
  • приємні збуджуючі ароматиафродізіаки;
  • дотику до бархатистою жіночої шкірі.

Всі ці елементи створюють загальну зупинку розслабленості і сексуальності. Завершальним штрихом стають вмілі дії дівчинимасажистки, яка досконало володіє мистецтвом будити кожен рецептор шкіри для досягнення клієнтом вищихмеж задоволення.

Апогей еротикмасажу

Не секрет, що еромассаж роблять не для того, щоб розім’яти м’язи і суглоби. З цією метою можна сходити на звичайний оздоровчий або медичний масаж. Першочергова задача еротикмасажу принести задоволення, дозволити клієнту розкріпачитися і піднятися на пік сексуальної насолоди.

Для досягнення цієї мети дівчинимасажистки використовують найрізноманітніші техніки: від легких погладжувань шкіри до інтенсивної стимуляції найчутливіших ерогенних зон грудьми і іншими частинами тіла. Завершується еротичний масаж, як правило, досягненням клієнтом вищого піку насолоди.