Еротичний масаж для жінок

Еротичний масаж для жінок. У чому його особливість і як його робити?

Эротический массаж для женщинХочете порадувати свою другу половинку? Тоді швидше дізнайтеся про всі тонкощі і позитивні сторони еротичного масажу для жінок!

Кожна людина, яка хоча б раз відвідував масажиста, підтвердить, що еротичний масаж це не тільки тілесна практика, дана процедура є цілим мистецтвом, що допомагає відкрити в людині цілий світ невідомих до сьогодні відчуттів. Історія такого роду процедури корінням сягає в давнину. Вперше про еротичний масаж для жінок стало відомо в Китаї і Індії, де на сьогоднішній день налічується кілька десятків його видів. Основні різновиди еротичного масажу для прекрасних дам.

Сучасний еротичний масаж представлений величезною різноманітністю варіацій. Так, наприклад, в салоні вам можуть запропонувати класичний, легкий, інтенсивний, лікувальний, загальний, енергійний, косметичний, активний, природний, точковий, а також кругової його вид. Крім того, ви можете попросити фахівця зробити:

  • тантричний масаж. Він являє собою процедуру, особливість якої торкання по всьому тілу, спрямовані на концентрацію і оновлення енергії;
  • тайський. На сьогоднішній день є найбільш відомим видом масажу, який має на увазі вплив на ключові точки жіночого організму;
  • еротичний з використанням масел і трав. Будь-який різновид еромассажа передбачає створення особливої атмосфери, домогтися чого також можна і за допомогою ароматів.

Яка користь від еротичного масажу для жінок?

Корисність масажу важко переоцінити. Адже крім приємних відчуттів і задоволення ви отримуєте ще масу переваг. Яких? По-перше, розвиток сексуального потенціалу. Запам’ятайте, що еротичний масаж підійде для людей будь-якого віку. Він зможе стати надійним фундаментом, який зміцнить сімейні відносини і виведе статеве життя на абсолютно новий рівень. По-друге, пробуджує сексуальну енергію і допоможе вивільнити прихований потенціал партнерів. Під час процедури обидва партнери зможуть налагодити енергетичний зв’язок між собою і, безсумнівно, встановлять тривалий психологічний контакт. Будьте впевнені, що ви зможете розуміти партнера на рівні почуттів. По-третє, покращує здоров’я. Еротичний масаж для жінки допоможе вашій другій половинці зміцнити м’язи, підтягнути шкіру, а також процедура позитивним чином відіб’ється на внутрішніх органах і самопочутті. Поради щодо виконання еротичного масажу жінкам і дівчатам.

Щоб еротичний масаж пройшов «на ура», варто дотримуватися кількох простих правил. Перш за все, не варто затівати процедуру, якщо у вас поганий настрій. Запам’ятайте, ваш партнер завжди це відчує. Намагайтеся постійно спостерігати за реакцією другої половинки на дії в тій чи іншій області тіла. Це допоможе знайти вам ерогенні зони, про які ви раніше не знали. Зволоження ефірними маслами – важлива складова еротичного масажу. Адже це робить процедуру більш приємною і комфортною, та й ковзати ваші руки по шкірі будуть набагато краще. І нарешті, ніколи не відривайтеся від тіла вашої улюбленої! Постійно підтримуйте контакт з другою половинкою і приділяйте їй належну увагу.