Головна

Еротичний масаж в «Леді Віагра» в Києві

Эротический массажУ сучасному ритмі життя, особливо в мегаполісі, іноді не вистачає часу і місця для відпочинку. А адже це так важливо, і для чоловіка, і для жінки. Є один хороший спосіб, щоб розслабитися і зняти напругу – еротичний масаж в Києві.

Мистецтво еротичного масажу – штука непроста, адже це не тільки механічні дії, це і емоційна складова. Завдання масажистки, щоб клієнт пішов повністю задоволеним. Чарівна атмосфера створюється за допомогою музики, ароматичних масел, ніжних дотиків, східних ароматів, і звичайно, ж професіоналізму масажистки.
Завдання еротичного масажу – доставити клієнту максимальне задоволення без сексуального контакту. Під час сеансу масажистка може торкатися до телицю клієнта не тільки руками, але грудьми, сідницями і іншими частинами тіла. Клієнт отримує вишукані ласки, тепло, турботу, відчуття блаженства і безконтрольного щастя, польоту і гармонії.

Дівчата, що працюють в салонах, зазвичай професіонали своєї справи, будь то азіатка або російська. Кожна використовує свої фішки. Під час масажу використовуються ароматичні масла, які огортають ароматом і ніжністю.
У кожному салоні використовують свої техніки, але є кілька основних.

  1. Баллійская техніка масажу – починається з кінчиків пальців, плавно піднімаючись все вище до верхівки і назад. В даному випадку враховується принців роботи судин і циркуляції енергії в організмі.
  2. Бразильська техніка масажу. По тілу клієнта запускаються грайливі вібрації за допомогою паличок і віночків з бамбука, а також умілих рук масажиста.

Завжди можна замовити комбінований масаж, який буде включати кілька технік одночасно. Вишенька на торті в даному випадку – це жіночий стриптиз.

Еротичний масаж чоловікові в Києві

Эромассаж в КиевеЧоловік, що вміє добре працювати, вміє і добре відпочивати. У салоні еротичного масажу втомленого чоловіка чекає повний релакс – чарівна атмосфера, прекрасні дівчата, море чуттєвих задоволень і неземне блаженство. Пристрасть, чуттєвість, потоки ніжних ласк, що хвилюють дотику – все це еротичний масаж.

Масаж, виконаний чарівними дівчатами з чарівними руками і тілами – це потужний анти стрес і гарантоване задоволення. У салоні еротичного масажу чоловік зможе здійснити свої найсміливіші бажання, отримати незвідані раніше емоції і випробувати сильне сексуальне збудження.
Неймовірно сексуальні дівчата проводять сеанс масажу так, що навіть найдосвідченіший в ласках чоловік не залишиться байдужим. Похід в масажний салон може перетворитися для чоловіка в даний сексуальну пригоду. Ті чоловіки, які цінують гострі відчуття, обов’язково оцінять всю красу еротичного масажу.

Ефект повного екстазу і райської насолоди під час сеансу досягається за допомогою декількох факторів – атмосфери салону (музика, інтер’єр), професіоналізму і краси дівчат, оригінальних технік і звичайно, ж безпосередній близькості розпалених тел масажисток.

Ніжний дотик жіночих ручок доставлять будь-якому чоловіку райська насолода. У блаженства є точна адреса – і це салон еротичного масажу “Леді Віагра” в Києві. Жінкам, нарівні з чоловіками сподобається це вид масажу. Професіонал своєї справу доведе жінку до оргазму і без сексуального контакту. Завдяки чуттєвим рухам на другий план підуть думки про побут, проблеми, обридлої роботі.

Еротичний масаж – це приємна процедура лікування душі і тіла!

Еротичний масаж для жінок в Києві

Не тільки чоловіки люблять розслаблення, жінки також в цьому гостру потребу. Тому еротичний масаж жінці – це прекрасний подарунок коханій людині. Жіноча природа передбачає велику чуттєвість, в порівнянні з чоловіком, тому ніжні дотики для неї – як повітря.

Масаж, який робить професіонал, здатний доставити жінці масу задоволення і привести її в стан екстазу. Масажист створює чарівну атмосферу, в якій будь-яка дівчина відчує себе королевою, бажаною, на вершині блаженства.

Красивые девушки салона

  1. Підготовчий етап. Масаж починається з легких ніжних погладжувань по всьому тілу. Спочатку масажист погладжує спину, спускаючись все нижче, масажуючи сідниці, ікри, спускаючись до кінчиків пальців. На відміну від чоловіка, жінка приходить в сексуальне збудження, якщо того відповідає її емоційний настрой. Відбувається це повільно, але перебувати в стані повного задоволення жінка здатна тривалий час.
  2. Основний етап починається в зворотному напрямку, тобто з кінчиків пальців. Багато жінок люблять масаж стегон і сідниць, тоді масажист затримується на цих частинах тіла якомога довше. Легкі торкання уздовж хребта здатні довести жінку практично до стану оргазму. Коли спина і ноги гарненько помасажувати, настає самий пікантний момент програми – масаж передньої частини тіла. Порушуючи чудові відчуття в тілі і вибуховий коктейль емоцій, масажист торкається пальцями грудей, живота і лобка.
    Залежно від бажань і особливостей організму клієнтки, сеанс масажу може мати різну тривалість. Еротичний масаж в спеціальному салоні включає різноманітність різних практик і технік, а головне професійний персонал.